29 Temmuz 2010 Perşembe

Secret

THE SECRET     ....   "Bu sırrın ne olduğunu söyleyemem.Tek söyleyebildiğim varolduğu."
(Alexander Graham Bell-Telefonun Mucidi)
Çağlar boyu nesilden nesile geçerken bir çok insan ona göz dikti onu gizledi kaybetti çaldı büyük paralar karşılığı satın alanlar oldu. Tarihteki en önemli insanların bazıları yüzyıllar kadar eski olan "Sır"ra vakıf olmuşlardı. Eflatun Galileo Beethoven Edison Carnegie Einstein ve diğer mucitler bilim adamları ile büyük düşünürler "Sır"rı biliyorlardı; ve şimdi "Sır" dünyaya açıklanıyor.

"Sır"rı öğrendiğinizde istediğiniz her şeyi elde etmeyi yapmayı ya da istediğiniz her şey olmayı da öğrenmiş olacak; asıl kimliğinizi bulacak ve hayatta sizi bekleyen gerçek ihtişamın ne olduğunu göreceksiniz.

Sizce dünya nüfusunun sadece %1 'lik bir kısmını oluşturan bir kesimin tüm maddi gelirin %96 'sına sahip olması bir tesadüf mü?

Olağanüstü bir servete sahip olmak ister misiniz?

Muhteşem bir malikanede yaşamak ister misiniz

Ömrünüz boyunca hiç sıkıntıya düşmeden bolluk bereket içinde yaşamak ister misiniz?

Ruh eşinizi bulmak ya da huzurlu mutlu bir evlilik yaşamak ister misiniz?

Peki kendinize sorun. Gerçekten ne ama ne istersiniz?

Amaçlarınıza ulaşmak için bu kitabı kullanmaya başlayabilirsiniz. Yaşamınızdaki herhangi bir şey için bir cevap bir rehber arıyorsanız sorunuzu sorun cevap alacağınıza inanın ve bu kitabı rastgele açın. Açılan sayfada aradığınız cevabı ve tavsiyeyi bulacaksınız.

"Sır tüm olmuşların olanların ve olacakların cevabıdır."

(Ralph Waldo Emerson-Filozof)
bu kitabı okudunuz mu bilmiyorum..ben okudum 1kaç kez halen arasıra alırım elime..yazılanlar gerçek değilse bile(ki denedim ve oldu diyebileceğim örneklerim var) insanın keyfini yerine getiren bir kitap..Ve hala şiddetle tavsiye ediyorum...