5 Ağustos 2010 Perşembe

çok yazık :((

Bu gün eşim ve oğluşla dışardaydık.Evi taşıma işlerimiz sona erdi sayılır..İkametgah kağıtlarını da halledelim dedik..
Belediyeden dönüşte eşimin veteriner bir arkadaşına uğradık..Çok güzel bir köpeği var adı Alf.Ata da bayıldı tabiki.Baya bi eğlendi..Bir de kedi Köri..Zaten asıl ondan bahsetmek istiyorum.Köri adından belli olmuyor belki ama kör bir kedi.Veteriner arkadaşımız onu işyerinin otoparkında bulmuş.Ve anlattığı olayı duyunca bunu yapanın insan kılığında bir cani olduğuna karar verdik..
Köri nin iki gözüde kör çünkü bulunduğunda bir gözüne çivi,diğerine de kürdan saplıymış.Caniliğin boyutunu düşünebiliyor musunuz..Arkadaşımız onu almış ve ameliyat etmiş ama çok geç kalınmış.Köri'nin iki gözü de yok :((duyuları çok gelişmiş bir kedi artık..ve çok şeker..Ama inanılmaz üzücü bir olay..
Bunu nasıl ne amaçla yapar bir insan?tabi insan demek doğruysa o yaratığa..
bu şeker mi şeker ALF...


ve bu da Köri :((

1 yorum:

Begonvilli Ev dedi ki...

Bu tür olaylar, toplumumuzdaki hasta ruhlu insanların hiç de azımsanmayacak sayıda olduğunu gösteriyor. Ne yazıkki işkenceye eğilimli, kontrolsüz ve eğitimsiz insanlar ta çocukluklarında bu özelliklerini ediniyorlar. Nasıl anne babalarca yetiştiriliyorlar? Hangi koşullar onları bu hale getiriyor? Bir eğitimci olarak, gözlemlerime dayanarak ilgi, sevgi ve şefkat eksikliğinin çok büyük payı olduğunu düşünüyorum. Çok iyi araştırılıp insanların eğitimine çok daha fazla önem verilmeli.